• Talenciaki

Drodzy Uczniowie!

Samorząd uczniowski kontynuuje akcję zbierania talenciaków z Lidla.

Możecie je samodzielnie rejestrować na stronie lub wrzucać do skrzynek w szkole.

Zasady są takie jak ostatnio: każde wydane 50 zł (w tym jeden owoc lub warzywo) to 1 talenciak. Zachęcamy do udziału w akcji.

(Plakat przedstawia informacje na temat zbierania talenciaków w ramach akcji "Szkoły pełne talentów").

• Konkurs

Zachęcamy do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpiecznie z Niebezpiecznymi Substancjami w Gospodarstwie Rolnym”. Konkurs skierowany jest dla uczniów w wieku 13 - 21 lat.

Regulamin oraz wszelkie niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej:

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 - 04 września 2023 r.

• godz. 8.45 zbiórka uczniów w klasach, następnie przejście pod opieką nauczycieli na Mszę św. do Kościoła pw. Niepokalanego Serca NMP.
              • godz. 9.00 Msza św.
              • godz. 10.00 uroczysty apel na boisku szkolnym (ul. Poznańska 28). Po apelu spotkan
            • Spotkanie

30 sierpnia br. o godz. 16.00 w budynku głównym Szkoły Podstawowej w Zaniemyślu przy ul. Poznańskiej 28 (pomieszczenie P1) odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego. Serdecznie zapraszamy!

• Odznaka jakości

Z radością informujemy, że grupa projektowa z klasy 4b, pod opieką pani Anny Rewers-Baranowskiej, zdobyła odznakę jakości Krajowego Biura eTwinning przyznawaną za aktywny udział w międzynarodowych projektach. Nasza grupa od lutego do czerwca 2023r. realizowała projekt "A healthy mind in a healthy body" ("W zdrowym ciele, zdrowy duch) we współpracy ze szkołami z Polski i Gruzji. Krajowa Odznaka Jakości jest potwierdzeniem naszej dobrej i owocnej pracy w tym projekcie.

• SP im. R. W. Berwińskiego w Zaniemyślu

• Dziennik elektroniczny