• Zajęcia z Photonem

Na zajęciach dodatkowych zagościł u nas Photon. Zadaniem uczniów było ułożenie na macie edukacyjnej obrazków w taki sposób, aby później za pomocą odpowiednich instrukcji naprowadzić na nie robota. Okazało się, że była to wspaniała zabawa połączona z rozwijaniem orientacji przestrzennej oraz ćwiczeniem uwagi i pamięci.

• Dzień Gier Planszowych

Klasa 5 B bawiła się na Dniu Gier Planszowych. Graliśmy m.in. w Milionerów, Spadające krzesła, Chińczyka, Kalambury czy Sprytną Ośmiornicę. Zabawa była przednia, polecamy taką formę spędzania czasu wolnego!

(Zdjęcia przedstawiają uczniów kl. 5b biorących udział w zajęciach w ramach Dnia Gier Planszowych).

• ZWIEDZANIE URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO I MUZEUM ENIGMY

13 stycznia 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. R. W. Berwińskiego w Zaniemyślu zostali zaproszeni do Urzędu Marszałkowskiego na spotkanie z p.Pauliną Stochniałek - Członkiem Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Podczas spotkania uczniowie otrzymali prezenty i gratulacje za osiągnięcia w finałach Wielkopolskiego Konkursu Z SAMORZĄDEM NA TY i OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LIGA.SPRAWIEDLIWOSCI@MS.GOV.PL.
              Wyjazd został zorganizowany jako forma nagrody dla laureatów. Była też okazja do rozmowy o samorządzie - ciekawa lekcja edukacji obywatelskiej. Po urzędzie gości oprowadziła p. D. Kinal - Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki.
              Następnie w towarzystwie przedstawicieli Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego uczniowie mieli możliwość skorzystania ze ścieżki edukacyjnej w interaktywnym MUZEUM ENIGMY (tu można było spróbować swoich sił w szyfrowaniu i kodowaniu).
              Za swoj

• SP im. R. W. Berwińskiego w Zaniemyślu