• WOŚP

Jak co roku ❤️… tak i dzisiaj nasi wolontariusze wystartowali 🚶‍♀️🚶z WOŚP ♥️ ♥️
              Gramy z Orkiestrą kolejny rok!
              #WOŚP

(Zdjęcia przedstawiają wolontariuszy WOŚP podczas zbiórki).

• Zajęcia jogi

Kolejne zajęcia z jogi za nami. Dzisiaj mieliśmy sprawdzian naszych umiejętności w rozpoznawaniu poznanych pozycji w jodze. Czy i Ty potrafisz je rozpoznać? 🐕

(Zdjęcia przedstawiają uczniów podczas zajęć jogi).

• Balik

Kolorowe stroje🦹‍♀️👩‍✈️🩰👮‍♂️, znakomita muzyka🎶🎤 i wyśmienite 🙃humory - w takiej atmosferze bawiły się dziś dzieci ze szkolnej zeróweczki oraz uczniowie klas I-III. Za oprawę muzyczną imprezy dziękujemy Dj Woytas👏👏👏
              Oto krótka fotorelacja 📸

(Zdjęcia przedstawiają dzieci z zerówki oraz uczniów klas I - III podczas baliku).

• Konkurs „Zainwestuj na giełdzie 100 000 zł”

„Zainwestuj na giełdzie 100 000 zł”. Tak brzmi nazwa konkursu, w którym udział wzięli uczniowie klas 7 i 8, w ramach realizacji projektu Ministerstwa Finansów „Lekcje o finansach”. Zadaniem uczniów był zakup akcji 5 walorów z indeksu WIG 20 za kwotę 100 000 zł, a następnie obserwowanie i przeliczenie kursu akcji. Dodatkowo, uczniowie klas 8 zdobywali wiedzę na temat pieniędzy i walut, ich przechowywania, rozpoznawania zabezpieczeń, wymiany czy ryzyka finansowego.

• SP im. R. W. Berwińskiego w Zaniemyślu

• Dziennik elektroniczny