• Dzień Babci i Dziadka w klasie 2B

• 27.08.2018 22:00
        • Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto w kalendarzu, nie tylko uroczystości szkolnych. Dnia 23.01.2018 r. uczniowie klasy 2B wraz z wychowawczynią panią Martą Waligórą zaprosili babcie i dziadków na coroczne spotkanie, aby podziękować za wyjątkowy wkład jaki dziadkowie wnoszą w wychowanie najmłodszych pociech.
        • Na świetlicy szkolnej rodzice uczniów zorganizowali poczęstunek z kawą i pysznym ciastem, a najmłodsi zaprosili gości w podróż do baśni i bajek H.Ch. Andersena. Tym razem na scenie zaprezentowali znaną wszystkim z lat dzieciństwa ,,Dziewczynkę z zapałkami”, która zabrała nas w nostalgiczną podróż z wątkiem nie tak dawno zakończonych Świąt Bożego Narodzenia. Niespodzianką była również wizyta funkcjonariusza policji, który opowiedział babciom i dziadkom nie tylko o znanym ,,sposobie na wnuczka”, ale również o innych pojawiających się oszustwach, które są coraz bardziej wyszukane. W odpowiedzi słuchacze humorystycznie poinformowali, że dobrze opatentowali swój ,,sposób na wnuczka i wnuczkę” i z uznaniem docenili również wątek prewencyjny i edukacyjny spotkania.