• Kibicowali Lechowi i nie tylko...

• 27.08.2018 22:05
        • 45-osobowa grupa uczniów Szkoły Podstawowej w Zaniemyślu w ramach akcji „Kibicuj z Klasą” wybrała się do Poznania na mecz Lotto Ekstraklasy Lech Poznań-Cracovia Kraków. Uczniowie naszej szkoły wyposażeni w transparenty, koszulki, szaliki i czapki wiernie kibicowali piłkarzom Kolejorza.

• Doping okazał się na tyle skuteczny, że Lech wygrał 1:0. Uczniowie radośni i pełni wrażeń wracali do domów. Wielu uczestniczących w wyjeździe uczniów złapało bakcyla kulturalnego kibicowania i w drodze powrotnej do domu pytało się opiekunów, kiedy będzie następny wyjazd na Lecha? Opiekunami młodych zaniemyskich kibiców byli: K. Raczkowska, N. Naskręt i D. Dukarski.

Na pochwałę zasługuje również fakt, iż nasi uczniowie wzorowo wzięli udział w charytatywnej akcji organizowanej przez Lechitę Macieja Makuszewskiego ŚWIĄTECZNA PACZKA DLA PSIACZKA. Młodzi kibice zebrali karmę, stare koce oraz zabawki dla psów, które złożyli przed INEA Stadionem w punkcie zbiórki. Celem akcji była zbiórka darów na rzecz bezdomnych zwierząt by pozwolić psiakom przetrwać zimę!