• Noc filmowa klasy VI c

• 30.08.2018 20:02
        • Z piątku na sobotę (3.11.17/4.11.17) w naszej szkole odbyła się noc filmowa dla uczniów klasy VIc.
        •  Zaczęliśmy o 20:00 przygotowaniem małej świetlicy do oglądania filmów. Już po pierwszym filmie pt. ,,Asterix i Obelix na olimpiadzie’’ czekała na nas mega pizza. Natomiast po filmie ,,Ośmioklasiści nie płaczą’’ Julia Kasprzyk przygotowała i przeprowadziła zabawy dla kolegów i  koleżanek. Oprócz filmów fabularnych oglądaliśmy także filmik przygotowany przez Joannę Kaczmarek o uczniach klasy VIc. Noc nie mogła się obyć bez bitwy na poduszki! Bawiliśmy się świetnie, choć nad ranem chciało się niektórym spać. Wytrzymaliśmy jednak do godziny 7:00. W dobrych nastrojach rozeszliśmy się do domów. Dziękujemy mamie Adama Sowinskiego i Joanny Kaczmarek oraz naszej wychowawczyni Barbarze Koput za poświęcony czas i wspólną zabawę.