• 2017/2018

• Czwartki Lekkoatletyczne

• 27.08.2018 21:43
        • 17 maja grupa reprezentantów naszej szkoły brała udział w kolejnej edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Nasi uczniowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, zajmując aż 18 miejsc na podium.

• W rzucie piłeczką palantową w swojej kategorii wiekowej konkurs wygrali Bartek Kasprzyk i Milena Nowakowska, II. miejsce zajęła Dominika Kawicka, a na najniższym stopniu podium stanęli Maciej Płonka i Dominik Pohl. W skoku w dal najdalej wśród chłopców z rocznika 2007 skoczył Kuba Janeczko, a wśród 6-klasiatów na II. miejsce skoczył Konrad Kmieć. Resztę medali nasi uczniowie zdobyli w konkurencjach biegowych. W biegu na 60 metrów bezkonkurencyjny w 4-klasach okazał się Kuba Janeczko, a II. miejsce zajęła Matylda Kubasiewicz. III. miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli Ola Błaszak i Konrad Kmieć.  Bieg na 300 m wygrał z czasem 50:45 Kuba Janeczko, a jego koleżanka z klasy- Matylda Kubasiewicz zajęła miejsce II. W starszych rocznikach II. miejsce zajęła Dominika Kawicka, a III. Kacper Napierała. Ola Błaszak z 5a stanęła na drugim miejscu podium w biegu na 600 m. W biegu na najdłuższym na tych zawodach dystansie, czyli w biegu na 1000 m - Mateusz Twardowski i Patryk Zalewski zajęli II. miejsca w swoich rocznikach.

Za tydzień, wyjątkowo w środę, kolejny cykl Czwartków Lekkoatletycznych i kolejna okazja do zdobycia kolejnych trofeów.