• 2017/2018

• Czwartki LA

• 27.08.2018 21:46
        • W czwartek 26 kwietnia reprezentacja naszej Szkoły udała się do Środy Wlkp. na Czwartki Lekkoatletyczne. Niestety z powodu deszczu impreza została przeniesiona na halę i część konkurencji została odwołana. Przez to kilku z naszych reprezentantów straciło szansę na udział w swoich ulubionych dyscyplinach. Do dyspozycji młodych lekkoatletów został tylko bieg na 60 metrów i skok w dal, a dla klas 4 dodatkowo bieg na 300 metrów.

• Nasi uczniowie, bez wyjątku, dali z siebie wszystko. Najlepiej zaprezentowali się uczniowie klasy 4a, który w swojej kategorii wiekowej zdominowali podium. Jasiu Janeczko (I miejsce w skoku w dal, II na 60m i II na 300m) i Matylda Kubasiewicz (I miejsce na 300m, II na 60m i II w skoku w dal) aż trzykrotnie wchodzili na podium, a zaraz za nimi, bo dwukrotnie, ale za to na najwyższy stopień wchodził Kuba Janeczko (I miejsce w biegu na 60 i 300m).  Wszystkim naszym zawodnikom dziękujemy za udział i gratulujemy świetnych wyników.