• Pierwsze starty na plus

• 30.08.2018 16:02
          • Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły na zawodach „Czwartki LA” na nowym stadionie lekkoatletycznym przy ZSR w Środzie Wlkp. 21 września br. Dużą część naszej reprezentacji stanowili uczniowie klas czwartych, czyli debiutanci w zawodach międzyszkolnych. Pozostali to stali bywalcy „Czwartków LA”.

• Wycieczka rowerowa

• 30.08.2018 16:03
          • W pierwszy dzień jesieni grupa rowerzystów z klasy 6b (6a,5a i 2c G) pod opieką wychowawcy klasy i ojca Mikołaja pana Romana Witczaka wyruszyła do Kórnika. Celem wycieczki był Zamek Kórnicki.

• Gminny Festyn Profilaktyczny „Rodzina to świetna drużyna”

• 30.08.2018 16:09
          • W piękną, słoneczną sobotę (30.09.2017r) odbył się Gminny Festyn Profilaktyczny „RODZINA TO ŚWIETNA DRUŻYNA” zorganizowany przez GKRPA w Zaniemyślu. W festynie wzięły udział dzieci ze świetlic w Zaniemyślu, Kępie Wielkiej, Śnieciskach, Pigłowicach i inne zaproszone do zabawy.

• Pierwsi w powiecie

• 30.08.2018 16:19
          • 3 października 2017r. w Środzie Wielkopolskiej w Parku Łazienki odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja chłopców naszej szkoły, którzy w kategorii klas IV-VI po zaciętej walce z drużyną SP3 ze Środy Wlkp. dobiegli na pierwszym miejscu.

• Koncert muzyczny

• 30.08.2018 19:48
          • Dzięki Filharmonii Pomysłów 3 października gościliśmy TRĄBISŁAWA TRUTUTAŃSKIEGO.

• Musical „Mały książę” w Średzkim Domu Kultury

• 30.08.2018 19:50
          • 28 września b.r. grupa uczniów z klas szóstych miała okazję obejrzeć przedstawienie – musical na podstawie „Małego Księcia” Antoine'a de Saint- Exupery'ego. W Średzkim Domu Kultury wystawili je aktorzy Teatru Neon.

• 27.08.2018 22:20
          • Święto Tabliczki Mnożenia to dzień symboliczny. Miał on na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy jej zapomnieli podczas wakacji mieli okazję nadrobić zaległości.

• Koncert muzyczny

• 30.08.2018 19:54
          • Filharmonia Pomysłów w obecnym roku szkolnym zaznajamia dzieci z instrumentami muzycznymi. Poprzez doskonale zorganizowaną, rytmiczną zabawę aktorzy i muzycy prezentują zaczarowany świat dźwięków.

• Ślubowanie klas pierwszych

• 30.08.2018 19:58
          • Dnia 27 października 2017 r. w obecności rodziców, Pani dyrektor, nauczycieli i wychowawców pierwszoklasiści Szkoły Podstawowej w Zaniemyślu złożyli uroczyste ślubowanie.

• Noc filmowa klasy VI c

• 30.08.2018 20:02
          • Z piątku na sobotę (3.11.17/4.11.17) w naszej szkole odbyła się noc filmowa dla uczniów klasy VIc.