• Zajęcia logopedyczne

Jesień zagościła na dobre nie tylko za naszymi oknami, ale również na zajęciach logopedycznych. W czasie kilku ostatnich zajęć uczniowie ćwiczyli prawidłową wymowę ale nie tylko… Oprócz tego było mnóstwo zabawy i uśmiechu. A to za sprawą ćwiczeń oddechowych i artykulacyjnych, kolorowych listków, strzelającego jeża oraz gier logopedycznych. Było kolorowo i wesoło.

• Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia

8 listopada obchodziliśmy Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia. Klasa I b rozpoczęła go zajęciami uświadamiającymi, jak ważne jest spożywanie rano zdrowego posiłku. Uczniowie poznali zasady zdrowego odżywiania i wykonali pracę „Jestem tym, co jem”. Wierzymy, że udział w akcji przyczyni się do zwiększenia świadomości na temat nawyków żywieniowych i zwiększenia dbałości o spożywanie zdrowego śniadania – w domu i szkole.

• Projekt "My place on Earth"

Grupa projektowa „My place on Earth” odwiedziła kolejne przyrodniczo ciekawe miejsca naszego regionu - Aleję Grabową i "Kamienie". Aleja Grabowa to zabytek przyrodniczy naszej gminy. Ten pomnik przyrody mierzy aż 112m!Jesienią jego liście mienią się złotymi kolorami. "Kamienie" to przystanek pomiędzy dwoma jeziorami - Jeziora Łękno i Jeziory Małe. Któż z nas nie zna tego malowniczego miejsca, które rzeźbiąc teren pozostawił po sobie lądolód?

• Akcja

Zachęcamy do udziału w akcji Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Zaniemyśl dla Zosi Jankowskiej. Szczegóły dotyczące akcji znajdują się na poniższym plakacie.

(Plakat przedstawia informacje na temat akcji prowadzonej przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Zaniemyśl dla Zosi Jankowskiej).

• SP im. R. W. Berwińskiego w Zaniemyślu

• Dziennik elektroniczny