• Kadra

        • Kadra pedagogiczna - rok szkolny 2022/2023

        •  

          • Anna Rewers-Baranowska – dyrektor szkoły, język angielski
          • Ewa Zawodna – wicedyrektor szkoły, matematyka
          • Agata Przybylska – wicedyrektor szkoły, geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
          • Beata Michalak – oddział przedszkolny, wychowawca
          • Lidia Siemieniec – oddział przedszkolny
          • Aneta Cychnerska – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ia
          • Patrycja Szczepańska – Jankowiak - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ib
          • Eliza Mieloch – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIa
          • Magdalena Podlawska – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
          • Renata Banaszak-Szudrowicz – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIb
          • Karolina Naskrent - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIc
          • Anna Duszczak – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIa
          • Magdalena Czajkowska – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne w klasie IIIa
          • Elżbieta Piasecka – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIb
          • Agnieszka Frąckowiak – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIc
          • Dorota Szymkowiak – informatyka, wychowawca klasy IVa
          • Dominik Rogowski – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy IVb
          • Natalia Naskręt – przyroda, biologia, chemia, wychowawca klasy IVc
          • Dariusz Dukarski – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy Va
          • Sylwia Łażewska – język angielski, wychowawca klasy Vb
          • Anita Kozłowska-Tomczak – muzyka, plastyka, technika, wychowawca klasy Vc
          • Barbara Koput – matematyka, wychowawca klasy VIa
          • Wojciech Kajdan – matematyka, wychowawca klasy VIb
          • Joanna Kajdan – historia, wychowawca klasy VIIa
          • Dagmara Chojnacka-Raczak – język polski, wychowawca klasy VIIb
          • Aleksandra Szulc – język polski, wychowawca klasy VIIIa
          • Agnieszka Melosik – język angielski, wychowawca klasy VIIIb
          • Monika Mydlarz – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy VIIIc
          • Agnieszka Michałowska – język polski, wychowawca klasy VIIId
          • Monika Zielinska – wychowawca klasy specjalnej, pedagog specjalny
          • Magdalena Skopek – nauczyciel w klasie specjalnej
          • Marianna Rozmiarek – język angielski
          • Małgorzata Koterba – język niemiecki
          • Danuta Brzezińska – historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
          • Mariola Świerkowska – fizyka
          • Dorota Ulatowska – chemia, matematyka
          • Dorota Goździak – religia
          • Marta Nowaczyńska – religia
          • ks. Adam Kwiatkowski – religia
          • Lidia Korasiak – nauczyciel w oddziale przygotowawczym
          • Lidia Szymkowiak – kierownik świetlicy
          • Julia Głogowska – wychowawca świetlicy
          • Katarzyna Raczkowska – wychowawca świetlicy
          • Alina Szymańska – biblioteka
          • Kinga Stachowiak – pedagog szkolny
          • Małgorzata Wachowiak – psycholog szkolny
          • Weronika Janiszewska – logopeda