• Kadra

        • Kadra pedagogiczna - rok szkolny 2021/2022

          • Anna Rewers-Baranowska – dyrektor szkoły, język angielski
          • Ewa Zawodna – wicedyrektor szkoły, matematyka
          • Joanna Kaźmierczak – wicedyrektor szkoły, język niemiecki
          • Julia Głogowska – wychowawca świetlicy
          • Karolina Naskrent – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ic
          • Monika Zielinska – wychowawca klasy specjalnej
          • Magdalena Skopek – nauczyciel w klasie specjalnej
          • Elżbieta Piasecka - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIb
          • Aneta Cychnerska- edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIa
          • Magdalena Czajkowska – nauczyciel wspomagający
          • Dorota Szymkowiak - informatyka, wychowawca klasy VIIIc
          • Renata Banaszak-Szudrowicz - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ib
          • Eliza Mieloch- edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ia
          • Magdalena Podlawska – nauczyciel wspomagający
          • Anna Duszczak - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIa
          • Agnieszka Frąckowiak – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIc
          • Beata Michalak - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIc
          • Agnieszka Melosik – język angielski, wychowawca klasy VIIb
          • Sylwia Łażewska- język angielski, wychowawca klasy IVb
          • Dorota Goździak - religia
          • Aleksandra Szulc – język polski, wychowawca klasy VIIa
          • Agnieszka Michałowska – język polski, wychowawca klasy VIId
          • Joanna Kajdan – historia, wychowawca klasy VIa
          • Wojciech Kajdan – matematyka, wychowawca klasy Vb
          • Barbara Koput – matematyka, wychowawca klasy Va
          • Dariusz Dukarski – wychowanie fizyczne
          • Patrycja Szczepańska-Jankowiak – edukacja wczesnoszkolna, religia, wychowawca klasy IIIb
          • Danuta Brzezińska – historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
          • Monika Kaźmierczak – wiedza o społeczeństwie
          • ks. Marcin Wojciechowski - religia
          • Mariola Świerkowska – biologia, fizyka, wychowawca klasy VIIIa
          • Monika Mydlarz – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy VIIc
          • Lidia Szymkowiak – kierownik świetlicy
          • Dorota Ulatowska - chemia
          • Natalia Naskręt – przyroda, biologia, chemia, wychowawca klasy VIIIb
          • Alina Szymańska - biblioteka
          • Katarzyna Raczkowska – wychowawca świetlicy
          • Marianna Rozmiarek – język angielski
          • Patrycja Gracz – psycholog szkolny
          • Kinga Grzembowska – pedagog szkolny, wychowawca klasy IVa
          • Anita Kozłowska-Tomczak – muzyka, plastyka, technika, wychowawca klasy IVc
          • Agata Przybylska – geografia
          • Dominik Rogowski – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy VIIId
          • Dagmara Chojnacka-Raczak – język polski, wychowawca klasy VIb
          • Weronika Janiszewska - logopeda
          • Lidia Korasiak – nauczyciel wspomagający
          • Jan Kosiński – wychowanie fizyczne