• Dzień Filmowy

Dzisiaj w klasie 3c obchodziliśmy Dzień Filmowy. Obejrzeliśmy wspólnie film pt. "Za duży na bajki". Jest to komedia familijna, opowiadająca przygody Waldka - rozpieszczonego chłopca, który jest zapalonym graczem i planuje wziąć udział w turnieju gamingowym. Choroba jego matki oraz pobyt z ekscentryczną ciotką zmuszają go jednak do przemyślenia swoich priorytetów. Pasja do gier okazuje się jednak nie mniej ważna niż siła przyjaźni i miłości. Polecamy film każdemu!

• Dzień Przedsiębiorczości

W poniedziałek uczniowie klasy E przygotowali Dzień Przedsiębiorczości. Dzięki pomocy mam i podarowanym roślinom przez Punkt Sprzedaży Roślin"Galińscy"ogródek stał się wyjątkowym miejscem. Dziękujemy!

(Zdjęcia przedstawiają uczniów podczas obchodów Dnia Przedsiębiorczości).

• Lekcja chemii w kl. 7a

Klasa 7a na lekcji chemii wykorzystała wiedzę o stężeniu procentowym i wykonała odpowiednie roztwory o różnych stężeniach a następnie zrobiła z nich tęcze. Chemia jest ciekawa i kolorowa!

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

(Zdjęcia przedstawiają uczniów kl. 7a podczas lekcji chemii).

• Spacer

Jak poznać zbliżające się lato? Najlepiej polisensorycznie!!! Pierwszoklasiści wybrali się dzisiaj na spacer, aby wszystkim zmysłami doświadczyć pory roku, która według kalendarza przyjdzie za kilka dni, ale nasze doświadczenia prowadzą do jednoznacznego wniosku: Lato już zawitało!!!

(Zdjęcia przedstawiają uczniów klasy pierwszej podczas spaceru).

• Debata

W dniu 19 czerwca uczniowie klas ósmych uczestniczyli w debacie na temat: „Czy Zaniemyśl powinien odzyskać prawa miejskie?”. Była to okazja do podyskutowania i wymiany poglądów. Obie drużyny z zaangażowaniem zaprezentowały argumenty, przedstawiające różne punkty widzenia. Po zakończonej debacie, w wyniku głosowania, większość uczniów opowiedziała się na korzyść hasła: „Zaniemyśl – miastem”.

• Wycieczka rowerowa kl. 5a

Dziś klasa 5A z wychowawcą i opiekunami udali się dziś w liczącą niemal 30 km wycieczkę rowerową. Prowadzący narzucił mocne tempo, ale wszyscy uczniowie i opiekunowie dali radę. Wszyscy bezpiecznie wrócili do szkoły. Wymęczeni, ale dumni i gotowi na wakacyjne wojaże.

(Zdjęcia przedstawiają uczniów kl.5a podczas wycieczki rowerowej).

• SP im. R. W. Berwińskiego w Zaniemyślu

• Dziennik elektroniczny