• FINAŁ XI EDYCJI KONKURSU LOGICZNEGO MYŚLENIA DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

• 26 kwietnia br. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wlkp. odbył się finał XI Powiatowego Konkursu Logicznego Myślenia dla uczniów ze szkół podstawowych. W rozgrywkach uczestniczyło osiem zespołów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 8c. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców:

I miejsce – zespół SP Nr3 w składzie:

Michał Wojkiewicz, Katarzyna Zalewska, Michał Waleron

II miejsce – zespół SP w Zaniemyślu w składzie:

Adam Pawlak, Michał Sobierajski, Kamil Szał,

III miejsce – zespół SP w Słupi Wielkiej w składzie:

Gabriela Mydlarz, Blanka Kałużna, Wojciech Zaleski

Gratulujemy!

• ROZRYWKA W JUMP SPACE

• W dniu 11 kwietnia po zajęciach szkolnych uczniowie klas 6a i 6b wyjechali do Parku trampolin w Śremie. Spędzili tam aktywnie 2 godziny, świetnie się bawiąc!!!

• WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY – PODSUMOWANIE

• W roku szkolnym 2021/2022 7 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Wojewódzkim Konkursie Historycznym, którego organizatorem jest Wielkopolski Kurator Oświaty. Duży sukces osiągnął w tym konkursie uczeń naszej szkoły -  Kamil z klasy VIII c.

Kamil pewnie przeszedł przez kolejne etapy konkursu – szkolny i rejonowy i 14 marca 2022 roku wystartował w ostatnim etapie konkursu (stopień wojewódzki). Zdobył 74% możliwych do zdobycia punktów i został finalistą konkursu.

Gratulujemy sukcesu i dziękujemy za ogromny wkład pracy i włożony wysiłek!!! Życzymy dalszych sukcesów!!!

• KONKURS „MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI” – PODSUMOWANIE

• W tym roku szkolnym odbył się X Wojewódzki Konkurs Historyczny „Marszałek Józef Piłsudski”. Tegoroczna edycja wpisywała się w obchody 155. rocznicy urodzin patrona konkursu. Nasi uczniowie –  Adam i Michał z klasy VIII c awansowali do finału konkursu dla szkół podstawowych, w którym wystartowało 13 drużyn. Chłopcy zajęli 6 miejsce. Warto wspomnieć, że w całym konkursie wzięły udział 82 drużyny z 54 szkół. Gratulujemy naszym uczniom i dziękujemy za pracę i zaangażowanie!!!