• Gminny Rajd Pieczonej Pyry i Festyn Rodzinny

• Gminny Rajd Pieczonej Pyry i Festyn Rodzinny żyją już w naszych wspomnieniach. Zachowamy te piękne chwile w zakamarkach pamięci i będziemy do nich wracać w długie, jesienne wieczory. A tymczasem dzielimy się kolejną porcją wspaniałych fotografii, których autorką jest pani Monika Fotografia Monika Skotarczak

Dziękujemy również wszystkim Przyjaciołom naszej szkoły, dzięki którym to wydarzenie było pełne atrakcji i niezapomnianych wrażeń: panu Przemysławowi Nowakowi ESSI-NOWAK PRZEMYSŁAW ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY za edukacyjne warsztaty, druhom z Ochotnicza Straż Pożarna w Zaniemyślu oraz firmie Jana, dzięki której smakowaliśmy słynnych poznańskich pyrek z gzikiem. Za oprawę muzyczną wydarzenia dziękujemy zespołowi Music Moon, dla którego był to debiut sceniczny! Do zobaczenia za rok na szlaku!

(Zdjęcia przedstawiają przebieg Gminnego Rajdu Pieczonej Pyry i Festynu Rodzinnego).

• Fotorelacja

• Gminny Rajd Pieczonej Pyry i Festyn Rodzinny za nami! Dziękujemy, że tak licznie przybyliście na start rajdu i z uśmiechem na twarzach zdobywaliście kolejne punkty na trasie. Na wszystkich wytrwałych po dotarciu na teren naszej szkoły czekały liczne atrakcje, słodkości i pyra z gzikiem. Oto pierwsza, krótka migawka z dzisiejszego dnia.

Za zdjęcia serdecznie dziękujemy pani Monice Fotografia Monika Skotarczak

(Zdjęcia przedstawiają uczestników Gminnego Rajdu Pieczonej Pyry i Festynu Rodzinnego).

• Pyszne zakończenie lata w zerówce

• W ostatni dzień kalendarzowego lata dzieci z zerówki wybrały się na pyszne lody u Pana Tadeusza. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

(Zdjęcia przedstawiają dzieci z zerówki podczas wizyty u Pana Tadeusza).

• Zajęcia dodatkowe

• Trwają zapisy na zajęcia dodatkowe, które odbywają się w naszej szkole. Jeśli lubisz tańczyć, te zajęcia są dla Ciebie! Szczegóły na plakatach w szkole oraz ulotkach, które dzieci otrzymały na lekcjach pokazowych.

(Plakat zawiera informacje na temat zajęć dodatkowych. Kolorowe tło. Grafika nawiązuje do tematyki zajęć).

• W piątek rusza III Narodowy Konkurs Wiedzy o Sporcie dla dzieci i młodzieży.

Co trzeba zrobić:

Etap I - od 15 września do 31 października - wejdź na stronę https://drugadrogamistrza.pl/ w link:

Wypełnij formularz i rozpocznij test. Przed Tobą 30 pytań (młodzież w wieku 7-12) oraz 50 pytań (młodzież w wieku 13-17 lat).

Ten etap wyłoni 30 finalistów w każdej z grup wiekowych, którzy spotkają się 17 listopada 2023 r w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie, podczas II etapu.

(Plakat przedstawia informacje na temat Narodowego Konkursu Wiedzy o Sporcie).

• Rajd Pieczonej Pyry

• Zapraszamy mieszkańców gminy Zaniemyśl na Rajd Pieczonej Pyry, 23.09 o godzinie 9:30.

Rajd rozpoczynamy na boisku szkolnym. Na początek proponujemy grę terenową na którą obowiązują zapisy na adres email: su-zaniemysl@wp.pl . Zapisy trwają do 20.09. Regulamin dostępny poniżej:

Na zakończenie odbędzie się festyn z wieloma atrakcjami, m.in. prezentacja koła gospodyń, straż czy koncert muzyczny. Zapraszamy!

(Plakat przedstawia informacje na temat Rajdu Pieczonej Pyry).

• Szanowni Państwo,
              w czwartek 14 września 2023 r. odbędą się zebrania z rodzicami, wg planu:

W budynku głównym:
              - dla klas I-III o godzinie 16.30
              - dla klas IV-V o godzinie 17.00

W budynku pałacu:
              - dla klas VI-VIII o godzinie 17.30

Rodziców klas VIII zapraszamy o godzinie 17.30 do auli w budynku pałacu na spotkanie z dyrekcją szkoły dotyczące omówienia procedur przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty. Następnie spotkanie z wychowawcą w klasie.

• Talenciaki

• Drodzy Uczniowie!

Samorząd uczniowski kontynuuje akcję zbierania talenciaków z Lidla.

Możecie je samodzielnie rejestrować na stronie lub wrzucać do skrzynek w szkole.

Zasady są takie jak ostatnio: każde wydane 50 zł (w tym jeden owoc lub warzywo) to 1 talenciak. Zachęcamy do udziału w akcji.

(Plakat przedstawia informacje na temat zbierania talenciaków w ramach akcji "Szkoły pełne talentów").

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 za nami! Pamiętajcie, że nowy rok szkolny to czas, aby postawić sobie cele i dążyć do ich realizacji!

Życzymy wszystkim Uczniom i ich Rodzicom dobrego roku szkolnego!

(Zdjęcia przedstawiają uczniów podczas rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024).