• Święto Babci i Dziadka w klasie 2 a

• 27.08.2018 22:00
        • Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, zarówno dla dzieci jak i dziadków. Dnia 23 stycznia 2018 r. gościliśmy w naszej klasie wyjątkowe osoby  – Babcie i Dziadków. Mali artyści z przejęciem odgrywali swoje role, śpiewali piosenki, tańczyli.

• Dzieci obdarowały ukochane babcie i dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Niewątpliwie najwięcej śmiechu i radości dostarczył przemiłym Gościom taniec „Babuszki, babuszki”.  Chłopcy, przebrani za babcie świetnie poradzili sobie z nietypową improwizacją. W czasie spotkania zaproszono gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Nie zabrakło również wspólnego tańca z babcią i dziadkiem. Frekwencja dopisała, a spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.