• Wycieczka klas piątych do kina

• 27.08.2018 22:01
        • Dnia 23 stycznia 2018 roku, klasy Va i Vb wyjechały do kina na film pt. ,,Cudowny chłopak”. Jest to film oparty na powieści R.J. Palacio, opowiada historię 10-letniego Auggiego, który w wyniku pewnych zaburzeń genetycznych ma zdeformowaną twarz.

• Po latach nauki w domu, rodzice decydują się wysłać syna do normalnej szkoły, gdzie będzie mógł przebywać z innymi uczniami. Na początku chłopcu trudno się odnaleźć w nowym środowisku, jednak z czasem poznaje przyjaciół, którzy wywracają jego życie do góry nogami. Po filmie wszyscy mieli swoje przemyślenia odnośnie jego treści, trochę się śmialiśmy, trochę płakaliśmy ale z pewnością możemy polecić ten film. Mówi o tolerancji, odwadze,prawdziwej przyjaźni i miłości rodzinnej. Warto go obejrzeć.

autor: Sylwia Łażewska