• Wyjazd na Euroweek

• 27.08.2018 21:36
        • W dniach od 6 do 10 czerwca grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej z Zaniemyśla wyjechała na Euroweek do Lądka-Zdroju. Poznaliśmy wielu wolontariuszy z krajów takich jak: Peru, Indonezja, Filipiny, Turcja, Korea Południowa, Wietnam, Ukraina, Gruzja i Wielka Brytania.

• W czasie naszego pobytu mieliśmy okazję zobaczyć ratusz oraz stary rynek Lądka Zdroju. Spacerowaliśmy również po pięknym Parku Zdrojowym. Wjechaliśmy na Czarną Górę wyciągiem. Niesamowitą atrakcją była możliwość zjazdu na monsterrollerach. Dla większości uczestników była to przygoda życia. Spedzilśimy wspaniale czas i pogłębiliśmy swoją wiedzę z j. angielskiego. Opiekunkami były p.D.Brzezińska i p. A. Melosik. Pozdrawiamy!