• 30.08.2018 20:22
        • W ramach udziału w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa w szkole podejmowane są działania propagujące czytelnictwo.

• W dniach od 24 do 29 września odbywał się Szkolny Festiwal Czytania. W każdej klasie, codziennie przez 10 minut, czytano fragment wybranej książki. 29 września, w Dniu Głośnego Czytania, przedstawiciele klas czytali wybrane fragmenty książki na forum koleżanek i kolegów z klas równoległych.

9 listopada obchodziliśmy Dzień Postaci z Baśni. Dzieci z klas 0 - VI pięknie przebrały się za ulubione baśniowe postacie. W klasach były czytane baśnie, uczniowie wykonywali portrety bohaterów, ilustracje oraz plakaty wyrażające przesłanie danego utworu. Uczniowie z kl. VI c przygotowali dla dzieci z klas 0 - III zabawy ruchowe oraz zagadki dotyczące baśni.

link do galerii: