• Turniej BRD – etap powiatowy

• 27.08.2018 21:41
        • 16 maja br. na dziedzińcu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Hipolita Cegielskiego w Środzie Wlkp. odbył się 41. Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. O miano najlepszych walczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych ze wszystkich gmin powiatu średzkiego.

• W rywalizacji drużynowej szkół podstawowych uczniowie z Zespołu Szkół w Krzykosach obronili tytuł najlepszej drużyny. Drugie miejsce zajęli uczniowie z podstawówki w Gieczu, a trzecie uczniowie z Zaniemyśla. Naszą szkołę reprezentowali : Dominika Kawicka, Weronika Kawicka, Kacper Wiatr, Maksym Kubiak. Poza podium znaleźli się uczniowie z Klęki (4 miejsce) i szkoły nr 3 w Środzie Wlkp. (5 miejsce). Wśród gimnazjalistów złoto przypadło gimnazjalistom z Zespołu Szkół w Krzykosach, a srebrno uczniom z Giecza. Za nimi uplasowali się uczniowie z Zaniemyśla (3 miejsce) w składzie Agata Bogusławska, Miłosz Marcjaniak i Jacek Kajdan. Czwarte miejsce zajęli gimnazjaliści z Nowego Miasta, a piąte ze Środy Wielkopolskiej.