• Gminny Festyn Profilaktyczny „Rodzina to świetna drużyna”

• 30.08.2018 16:09
        • W piękną, słoneczną sobotę (30.09.2017r) odbył się Gminny Festyn Profilaktyczny „RODZINA TO ŚWIETNA DRUŻYNA” zorganizowany przez GKRPA w Zaniemyślu. W festynie wzięły udział dzieci ze świetlic w Zaniemyślu, Kępie Wielkiej, Śnieciskach, Pigłowicach i inne zaproszone do zabawy.

• O godzinie 9.00 dzieci z opiekunami wyruszyły na ścieżkę przyrodniczą. Po powrocie do wigwamu przy Leśniczówce Łękno czekało na nich wiele atrakcji m.in. nauka tańca, zajęcia sportowe, zajęcia plastyczne, słodycze i baloniki.

Na spotkanie z dziećmi przybyli: wójt gminy Krzysztof Urbas, przewodnicząca Rady Gminy Alina Frąckowiak, dyrektor szkoły w Zaniemyślu Anna Rewers-Baranowska, dyrektor szkoły w Śnieciskach Beata Świt, leśniczy Zbigniew Łyszczarz z małżonką oraz Grupa Motocyklowa „Czerwone Lwy”.

O godzinie 12.00 na uczestników imprezy czekał smaczny obiad przygotowany przez bar „Bukacik” w Łęknie. Festyn zakończył się o godzinie 13-tej.

Link do galerii: