• Wycieczka rowerowa

• 27.08.2018 21:50
          • W sobotę (14. kwietnia) grupa rowerzystów z klasy 6b, 6a, 5a pod opieką wychowawcy klasy Wojciecha Kajdana i ojca Oliviera pana Ryszarda Fracha wyruszyła do Koszut (przez Śnieciska, Słupię Wielką). Celem wycieczki był dwór ziemiański.

• TYDZIEŃ ZDROWIA w klasach IV-VI

• 27.08.2018 21:50
          • W ciągu Tygodnia Zdrowia uczniowie klas IV-VI na lekcjach wychowania fizycznego mieli okazję pochwalić się swoim drugim śniadaniem a dokładniej czy w jego skład wchodzą owoce i warzywa. Świadomość uczniów dotycząca zdrowego odżywiania jest duża. Praktycznie codziennie w plecaku każdego dziecka się one znajdowały. 12 kwietnia, 154 uczniów klas IV-VI uczestniczyło w rywalizacji sportowej.

• DNI ZDROWIA W KLASACH I – III

• 27.08.2018 21:49
          • W dniach 11, 12 i 13 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dni Zdrowia. Celem projektu edukacyjnego było poznanie i utrwalenie zasad zdrowego stylu życia oraz uświadomienie dzieciom jego wpływu na nasze zdrowie.

• Wręczenie zaświadczeń i nagród

• 27.08.2018 21:47
          • 16 kwietnia 2018 roku w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń i nagród laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych dla uczniów dotychczasowych gimnazjów województwa wielkopolskiego.

• Czwartki LA

• 27.08.2018 21:46
          • W czwartek 26 kwietnia reprezentacja naszej Szkoły udała się do Środy Wlkp. na Czwartki Lekkoatletyczne. Niestety z powodu deszczu impreza została przeniesiona na halę i część konkurencji została odwołana. Przez to kilku z naszych reprezentantów straciło szansę na udział w swoich ulubionych dyscyplinach. Do dyspozycji młodych lekkoatletów został tylko bieg na 60 metrów i skok w dal, a dla klas 4 dodatkowo bieg na 300 metrów.

• Wycieczka do Poznania

• 27.08.2018 21:45
          • Tuż przed weekendem majowym, dnia 27.04.2018 r. klasa II B wraz z wychowawczynią Panią Martą Waligórą i Panią bibliotekarką Aliną Szymańską wybrała się na wycieczkę klasową do Poznania. Tym razem celem zwiedzania było Centrum Bezpieczeństwa Skoda Auto Lab oraz seans filmowy w kinie Cinema City.