• Informacja

• W okresie ferii zimowych sekretariat w budynku głównym czynny jest w godzinach od 8.00 do 13.00.

• Zaproszenie

• (Na obrazie znajdują się informacje dotyczące przedstawienia z okazji 104. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. W tle flaga Polski).

• ZWIEDZANIE URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO I MUZEUM ENIGMY

• 13 stycznia 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. R. W. Berwińskiego w Zaniemyślu zostali zaproszeni do Urzędu Marszałkowskiego na spotkanie z p.Pauliną Stochniałek - Członkiem Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Podczas spotkania uczniowie otrzymali prezenty i gratulacje za osiągnięcia w finałach Wielkopolskiego Konkursu Z SAMORZĄDEM NA TY i OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LIGA.SPRAWIEDLIWOSCI@MS.GOV.PL.
              Wyjazd został zorganizowany jako forma nagrody dla laureatów. Była też okazja do rozmowy o samorządzie - ciekawa lekcja edukacji obywatelskiej. Po urzędzie gości oprowadziła p. D. Kinal - Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki.
              Następnie w towarzystwie przedstawicieli Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego uczniowie mieli możliwość skorzystania ze ścieżki edukacyjnej w interaktywnym MUZEUM ENIGMY (tu można było spróbować swoich sił w szyfrowaniu i kodowaniu).
              Za swoje osiągnięcia szkoła została wyróżniona i zaproszona do dalszej współpracy z Centrum. W tym roku zaplanowano warsztaty z doradcami zawodowymi dla uczniów kl.8 i ich rodziców oraz możliwość zobaczenia wybranych laboratoriów w wielkopolskich szkołach zawodowych, w których uczniowie szkół średnich zdobywają kwalifikacje zawodowe. Ułatwi to naszym absolwentom podjęcie decyzji w wyborze szkoły ponadpodstawowej.
              WSZYSTKIM Uczniom i ich Rodzicom GRATULUJEMY!!!

(Zdjęcia przedstawiają uczniów klas ósmych podczas spotkania w Urzędzie Marszałkowskim i w Muzeum Enigmy).

• W środę 11.01.2023 r. odbędą się zebrania z Rodzicami:

- klasy 0-VI godz. 17.30 (budynek główny)
              - klasy VII - VIII godz. 18.00 (budynek pałacu)