• Drzwi Otwarte

• (Plakat przedstawia informacje na temat Drzwi Otwartych, które odbędą się w SP w Zaniemyślu w dniu 11.03.2023 r. W tle kolorowa grafika nawiązująca do tematyki spotkania).

• Zajęcia z Photonem

• Na zajęciach dodatkowych zagościł u nas Photon. Zadaniem uczniów było ułożenie na macie edukacyjnej obrazków w taki sposób, aby później za pomocą odpowiednich instrukcji naprowadzić na nie robota. Okazało się, że była to wspaniała zabawa połączona z rozwijaniem orientacji przestrzennej oraz ćwiczeniem uwagi i pamięci.

(Zdjęcia przedstawiają uczniów podczas zajęć dodatkowych z wykorzystaniem Photona).

• SZKOLNY ETAP KONKURSU RECYTATORSKIEGO

• Swoją interpretację tekstu zaprezentowało 33 uczniów z klas 4-8. Zwyciężyli: Konrad P. i Oliwia P. oraz Iga W. i Angelina R. W marcu wezmą udział w konkursie organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Poznaniu.

(Zdjęcia przedstawiają uczniów SP w Zaniemyślu biorących udział w konkursie recytatorskim).

• Dzień Gier Planszowych

• Klasa 5 B bawiła się na Dniu Gier Planszowych. Graliśmy m.in. w Milionerów, Spadające krzesła, Chińczyka, Kalambury czy Sprytną Ośmiornicę. Zabawa była przednia, polecamy taką formę spędzania czasu wolnego!

(Zdjęcia przedstawiają uczniów kl. 5b biorących udział w zajęciach w ramach Dnia Gier Planszowych).