W roku szkolnym 2022/2023 chętni uczniowie z klas czwartych biorą udział w projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego. Jego celem jest aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie. Uczniowie mają możliwość uczestnictwa w kółku informatycznym, na którym poszerzają swoją wiedzę z zakresu programowania i robotyki. Podczas ostatniego spotkania uczestnicy stworzyli grę w Scratch z wykorzystaniem dotychczas poznanych bloków i instrukcji. Poniższe zdjęcia przedstawiają efekty ich pracy. Zdjęcia wykonano za pomocą sprzętu otrzymanego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

• Kiermasz

(Plakat przedstawia informacje na temat Zaniemyskiego Kiermaszu Świątecznego, który odbędzie się 10 grudnia w Hali Widowiskowo - Sportowej w Zaniemyślu, grafika o tematyce świątecznej).

• WIECZÓR FILMOWY KLASY 6B

25 listopada br. spotkaliśmy się w szkole na wieczorze filmowym. Obejrzeliśmy dwa filmy:

„Wyprawa do dżungli” - przygodowy i „Wiki i jej Sekret” – familijny. Filmy były ciekawe, polecamy. Między filmami zrobiliśmy przerwę na posiłek. Pizza i soczek ufundowane przez naszych rodziców bardzo nam smakowały.

Za kilka dni cały świat ogarnie mundialowa gorączka. ⚽️⚽️⚽️
              Już w tej chwili piłkarskie święto zawładnęło myślami niejednego kibica. A gdyby tak przelać je na papier? I dodatkowo połączyć przyjemne z pożytecznym? Portal edukacyjny Dyktanda.pl daje taką możliwość, organizuje bowiem konkurs w piłkarskim klimacie!
              Całość składać się będzie z dwóch części. Najpierw, w fazie grupowej, każdy miłośnik piłki nożnej będzie mógł podzielić się swoimi marzeniami lub przewidywaniami - czyli przygotować dyktando na temat dowolnego meczu polskiej reprezentacji na tegorocznym mundialu. Swoje teksty można przesyłać tutaj:

• Zajęcia w klasie 3a

Uczniowie klasy 3a kolejny raz doskonalili swój warsztat krawiecki. Tym razem uszyli piękne kominy. A wy? Gotowi na jesień?
              Maszyny do szycia zostały zakupione dzięki programowi Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

(Zdjęcia przedstawiają uczniów z klasy trzeciej podczas zajęć z wykorzystaniem maszyn do szycia).

• SP im. R. W. Berwińskiego w Zaniemyślu

• Dziennik elektroniczny