• KONKURS „MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI”

W ubiegłym tygodniu 2 uczniów z naszej szkoły – Konrad i Mateusz z klasy 5c wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Marszałek Józef Piłsudski”.

Konkurs odbywa się corocznie w marcu, w nawiązaniu do obchodzonych w okresie II RP imienin Marszałka. Organizatorem tej uczniowskiej rywalizacji jest Wielkopolski Związek Oficerów Rezerwy. Konkurs polega na rozwiązaniu w trybie zdalnym, za pośrednictwem połączenia internetowego testu jednokrotnego wyboru.

• Drzwi Otwarte

Bardzo miło nam było dziś gościć przyszłych uczniów naszej szkoły i ich Rodziców. 😊 Mamy nadzieję że udało nam się uchylić nasze szkolne drzwi i zaspokoić Waszą ciekawość. Z pewnością był to dzień pełen fantastycznych atrakcji i doświadczeń😊

W trakcie Drzwi Otwartych wykorzystano sprzęt z #LaboratoriaPrzyszłości

• Dzień Patrona

Dziś w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Patrona. Wszyscy spotkaliśmy się w hali sportowej na uroczystym apelu. Mieliśmy okazję przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia z życia Ryszarda Wincentego Berwińskiego.
              Po części oficjalnej drużyny złożone z uczniów klas 4-6 oraz 7-8 wzięły udział w turnieju wiedzy, obejmującej zagadnienia z historii i języka polskiego. Odbyły się również konkurencje sportowe.
              Zapraszamy na fotorelację.

• Drzwi Otwarte

(Plakat przedstawia informacje na temat Drzwi Otwartych, które odbędą się w SP w Zaniemyślu w dniu 11.03.2023 r. W tle kolorowa grafika nawiązująca do tematyki spotkania).

• Zajęcia z Photonem

Na zajęciach dodatkowych zagościł u nas Photon. Zadaniem uczniów było ułożenie na macie edukacyjnej obrazków w taki sposób, aby później za pomocą odpowiednich instrukcji naprowadzić na nie robota. Okazało się, że była to wspaniała zabawa połączona z rozwijaniem orientacji przestrzennej oraz ćwiczeniem uwagi i pamięci.

• SP im. R. W. Berwińskiego w Zaniemyślu

• Dziennik elektroniczny