• Kulturalna Mobilizacja

Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu zaprasza do udziału w Kulturalnej Mobilizacji Mieszkańców Gminy Zaniemyśl 😊 Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja br.

(Obrazy prezentują informacje na temat Kulturalnej Mobilizacji Mieszkańców Gminy Zaniemyśl; Na kololorym tle znajdują się obrazy nawiązujące do tematyki programu).

• Turniej szachowy

W niedzielę 14.05.2023 r. o godz. 10:00 w WASE w Środzie Wielkopolskiej odbędzie się Turniej szachowy dla dzieci szkół podstawowych z powiatu średzkiego. Zawody przeprowadzone zostaną w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i młodsi oraz klasy IV-VIII. Dla zwycięzców przewidziano puchary i nagrody rzeczowe. Organizatorem jest Klub Hetman Środa Wlkp.

• BRD

27.04. br odbył się finał powiatowych zawodów rowerowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Nasi uczniowie wzięli udział w tym turnieju i zajęli dobre miejsca .

🚴 W kategorii 10-12 lat:

1. SP Dominowo

2. SP Zaniemyśl

3. SP Krzykosy

4. SP nr 3 w Środzie

5. SP Kolniczki

• WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO

W dniu 14 kwietnia 2023 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje wojewódzkie w ramach VIII edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O GEN. JÓZEFIE RUFINIE WYBICKIM I POLSKICH SYMBOLACH NARODOWYCH. Do konkursu zgłosiły się 44 szkoły z terenu Wielkopolski, łącznie 98 uczniów.

Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 4 uczniów: Małgosia i Maja z klasy VIIId oraz Konrad i Jędrzej z klasy Vc. Startowali w dwóch kategoriach – klasy 4-6 i 7-8. Warto tutaj wspomnieć, iż wymienieni uczniowie wygrali wcześniej szkolny konkurs o Józefie Wybickim, zajmując pierwsze cztery miejsca.

• SP im. R. W. Berwińskiego w Zaniemyślu

• Dziennik elektroniczny