• Konkurs

Wojewoda Wielkopolski, Michał Zieliński wraz z Przewodniczącą Rady Rodziny, Anetą Niestrawską, zapraszają dzieci i młodzież z wielkopolskich szkół podstawowych do wzięcia udziału w IV edycji konkursu plastycznego pn. „Z rodziną najlepiej - edycja IV”

Przedmiotem konkursu jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z wielkopolskich szkół podstawowych. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie z klas 1-3 i uczniowie z klas 4-8.

• Informacja

Informujemy, że do końca lipca można odbierać rzeczy zostawione przez dzieci w szkole. Po tym terminie odzież zostanie przekazana fundacji św. Brata Alberta.

• Pożegnanie uczniów klas ósmych

CZAS ROZWINĄĆ SKRZYDŁA 🦋

UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH POŻEGNALI SIĘ ZE SZKOŁĄ

Piątek 23 czerwca b.r. jest wyjątkowym dniem dla ósmoklasistów - ostatni raz odwiedzili mury szkoły jako jej uczniowie, od dzisiaj są absolwentami.

Rozdanie świadectw, nagród i innych wyróżnień miało z tej okazji szczególnie uroczystą oprawę.

• BohaterON 2022

Podczas zbliżających się wakacji 1 sierpnia 2023 roku obchodzić będziemy kolejną – już 79 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Warto tu wspomnieć, iż w mijającym roku szkolnym ( już po raz drugi), włączyliśmy się w akcję BohaterON 2022. Jest to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.

• SP im. R. W. Berwińskiego w Zaniemyślu

• Dziennik elektroniczny